Gammu-docs 1.41.0 - en to da translation catalogue (6 entries)

note: type: Plain text
en: Gammu is library and command line utility for mobile phones. It is released under GNU GPL version 2.
da: Gammu er et bibliotek og kommandolinjeprogrammer for mobiltelefoner. Det er frigivet under GNU GPL version 2.

note: type: Plain text
en: Currently the project is lead by Michal Cihar <michal@cihar.com> with help of many contributors.
da: Aktuelt ledes projektet af Michal Cihar <michal@cihar.com> med hjælp af mange andre.

note: type: Title =
en: More information
da: Mere information

note: type: Title =
en: Feedback and bug reports
da: Tilbagemelding og fejlrapporter

note: type: Title =
en: Support developers
da: Supporter udviklerne

note: type: Plain text
en: See docs/manual/project/install.rst for installation guide or see chapter "Compiling Gammu" in The Gammu Manual.
da: Se docs/manual/project/install.rst for installationsvejledning eller se kapitlet "Compiling Gammu" i The Gammu Manual.
