libgammu 1.22.93 - en to el translation catalogue (16 entries)

en: No error.
el: Κανένα σφάλμα.

en: Error opening device. Unknown, busy or no permissions.
el: Σφάλμα στο άνοιγμα της συσκευής. Άγνωστη, απασχολημένη ή χωρίς άδεια.

en: Error opening device, it is locked.
el: Σφάλμα στο άνοιγμα συσκευής, είναι κλειδωμένη.

en: Error opening device, it doesn't exist.
el: Σφάλμα στο άνοιγμα συσκευής, δεν υπάρχει.

en: Error opening device. No required driver in operating system.
el: Σφάλμα στο άνοιγμα συσκευής. Δεν υπάρχουν οι απαραίτητοι drivers στο λειτουργικό σύστημα.

en: Error writing to the device.
el: Σφάλμα εγγραφής στη συσκευή.

en: Can't set parity on the device.
el: Αδύνατος ο ορισμός ισότητας στη συσκευή.

en: Can not open specified file.
el: Αδύνατο το άνοιγμα του συγκεκριμένου αρχείου.

en: Function is currently being implemented. If you want to help, please contact authors.
el: Αυτή η λειτουργία δεν εφαρμόστηκε. Εάν θέλετε να βοηθήσετε, επικοινωνήστε με τους συγγραφείς.

en: Service configuration is missing.
el: Η ρύμιση υπηρεσίας λείπει.

en: Could not connect to the server.
el: Αδύνατη η σύνδεση με τον διακομιστή.

en: Could not resolve the host name.
el: Αδύνατη η μετάφραση του ονόματος φιλοξενητή.

en: Operation aborted.
el: Η λειτουργία διακόπηκε.

en: Entry is read only.
el: Η εισαγωγή είναι μόνο για ανάγνωση.

en: SIM
el: Κάρτα SIM

en: Other
el: Άλλο
