gammu 1.22.93 - en to et translation catalogue (936 entries)

en: Where is backup filename and location?
et: Kus on varukoopia faili nimi ja asukoht?

en: Calendar note not found in file
et: Kalendri märget failist ei leitud

en: WAP bookmark not found in file
et: WAP järjehoidjat ei leitud failist

en: Note not found in file
et: Märget ei leitud failist

en: Todo note not found in file
et: Ülesannet ei leitud failist

en: Where is backup filename and location and memory type?
et: Mis on varukoopia faili nimi, asukoht ja mälu tüüp?

en: Phonebook entry not found in file
et: Telefoniraamatu kirjet failist ei leitud

en: Unknown memory type: "%s"
et: Tundmatu mälu tüüp: "%s"

en: Unknown backup format: "%s"
et: Tundmatu varundusvorming: "%s"

en: Error while opening file for writing!
et: Viga faili avamisel kirjutamiseks!

en: Error while writing file!
et: Viga faili kirjutamisel!

en: Error while closing file!
et: Viga faili sulgemisel!

en: Reading
et: Lugemine

en: Only part of data saved, please increase the limit.
et: Andmetest salvestati ainult osa, palun suurenda limiiti.

en: Reading:
et: Lugemine:

en: %i percent
et: %i protsenti

en: Press Ctrl+C to break…
et: Katkestamiseks vajuta Ctrl+C…

en: Use Unicode subformat of backup file?
et: Kas kasutada varukoopia failis Unicode vormingut?

en: Checking phone phonebook
et: Kontrollitakse telefoniraamatut telefonis

en: Backup phone phonebook?
et: Kas teha varukoopia telefoniraamatust telefonis?

en: Checking SIM phonebook
et: Kontrollitakse telefoniraamatut SIM kaardil

en: Backup SIM phonebook?
et: Kas teha varukoopia telefoniraamatust SIM-kaardil?

en: Checking phone calendar
et: Kontrollitakse kalendrit telefonis

en: Backup phone calendar notes?
et: Kas teha varukoopia kalendri kirjetest telefonis?

en: Only part of data saved, please increase %s.
et: Ainult osa andmetest on salvestatud, palun suurenda %s.

en: Checking phone todos
et: Kontrollitakse ülesandeid telefonis

en: Backup phone todos?
et: Kas teha varukoopia ülesannetest telefonis?

en: Checking phone notes
et: Kontrollitakse märkmeid telefonis

en: Backup phone notes?
et: Kas teha varukoopia märkmetest telefonis?

en: Checking phone caller logos
et: Kontrollitakse helistaja logosid telefonis

en: Backup phone caller groups and logos?
et: Kas teha varukoopia helistajate gruppidest ja logodest?

en: Checking SIM SMS profiles
et: Kontrollitakse SIM kaardi SMS profiile

en: Backup SIM SMS profiles?
et: Kas teha varukoopia SIM kaardi SMS profiilidest?

en: Checking phone startup text
et: Kontrollitakse tervitusteksti telefonis

en: Backup phone startup logo/text?
et: Kas teha varukoopia tervituslogost/-tekstist telefonis?

en: Checking phone operator logo
et: Kontrollitakse operaatori logo telefonis

en: Backup phone operator logo?
et: Kas teha varukoopia operaatori logost telefonis?

en: Checking phone WAP bookmarks
et: Kontrollitakse WAP kohaviitu telefonis

en: Backup phone WAP bookmarks?
et: Kas teha varukoopia WAP kohaviitadest telefonis?

en: Checking phone WAP settings
et: Kontrollitakse WAPi seadeid telefonis

en: Backup phone WAP settings?
et: Kas teha varukoopia WAPi seadedest telefonis?

en: Checking phone MMS settings
et: Kontrollitakse MMSi seadeid telefonis

en: Backup phone MMS settings?
et: Kas teha varukoopia MMSi seadetest telefonis?

en: Checking phone Chat settings
et: Kontrollitakse vestluse seadeid telefonis

en: Backup phone Chat settings?
et: Kas teha varukoopia vestluse seadetest telefonis?

en: Checking phone SyncML settings
et: Kontrollitakse SyncMLi seadeid telefonis

en: Backup phone SyncML settings?
et: Kas teha varukoopia SyncMLi seadetest telefonis?

en: Checking phone user ringtones
et: Kontrollitakse kasutaja helinaid telefonis

en: Backup phone user ringtones?
et: Kas teha varukoopia kasutaja helinatest telefonis?

en: Checking phone profiles
et: Kontrollitakse profiile telefonis

en: Backup phone profiles?
et: Kas teha varukoopia profiilidest telefonis?

en: Checking phone FM radio stations
et: Kontrollitakse FM raadiojaamu telefonis

en: Backup phone FM radio stations?
et: Kas teha varukoopia FM raadiojaamadest telefonis?

en: Checking phone GPRS access points
et: Kontrollitakse GPRS ligipääsu punkte telefonis

en: Backup phone GPRS access points?
et: Kas teha varukoopia GPRS ligipääsu punktidest telefonis?

en: Time of backup
et: Varukoopia aeg

en: Phone
et: Telefon

en: File created by
et: Faili tekitas

en: Checksum in backup file do not match (original: %s, new: %s). Continue?
et: Varukoopia kontrollsumma erineb (peab olema %s, kuid on %s). Kas jätkata?

en: Please note that restoring data will cause existing data in phone to be deleted.
et: Tähelepanu: andmete taastamine kustutab telefonist seal hetkel olevad andmed.

en: Use addnew command if you just want to add some entries to your phone.
et: Kasuta käsku 'addnew', kui soovid lisada kirjeid telefoni.

en: Restore phone caller groups and logos?
et: Kas taastada helistajate grupid ja logod telefonis?

en: Writing:
et: Kirjutatakse:

en: %i entries in backup file
et: %i kirjet varukoopia failis

en: Restore phone phonebook?
et: Kas taastada telefoniraamat telefonis?

en: Probably caller group is missing from your backup, add it and use --restore again.
et: Helistajate grupp puudub varukoopiast; lisa see ja kasuta --restore uuesti.

en: Location %d
et: Asukoht %d

en: Restore SIM phonebook?
et: Kas taastada telefoniraamat SIM kaardil?

en: Do you want to set phone date/time? (NOTE: in some phones it's required to correctly restore calendar notes and other items)
et: Kas sa soovid määrata telefoni kuupäeva/kellaaja? (Tähelepanu: mõnedes telefonides on see vajalik, et korrektselt taastada kalendrimärkmed ja muud kirjed)

en: Restore phone calendar notes?
et: Kas taastada kalendri märkmed telefonis?

en: Restore notes from the past?
et: Kas taastada vananenud kalendi märkmed?

en: Deleting old notes:
et: Kustutatakse vanu märkmeid:

en: Done
et: Valmis

en: Restore phone todo?
et: Kas taastada ülesanded telefonis?

en: Deleting old todos:
et: Kustutatakse vanu ülesandeid:

en: Restore phone notes?
et: Kas taastada märkmed telefonis?

en: Restore SIM SMSC profiles?
et: Kas taastada SMS keskuse profiilid SIM kaardil?

en: Restore phone startup logo/text?
et: Kas taastada tervitustekst/logo telefonis?

en: Restore phone operator logo?
et: Kas taastada operaatori logo telefonis?

en: Restore phone WAP bookmarks?
et: Kas taastada WAP kohaviidad telefonis?

en: Deleting old bookmarks:
et: Kustutatakse vanu kohaviitu:

en: Restore phone WAP settings?
et: Kas taastada WAP seaded telefonis?

en: Restore phone MMS settings?
et: Kas taastada MMS seaded telefonis?

en: Delete all phone user ringtones?
et: Kas kustutada kõik kasutaja helinad telefonis?

en: Deleting
et: Kustutatakse

en: Restore user ringtones?
et: Kas taastada kasutaja helinad?

en: Restore phone profiles?
et: Kas taastada profiilid telefonis?

en: Restore phone FM radio stations?
et: Kas taastada FM raadiojaamad telefonis?

en: Deleting old FM stations:
et: Kustutatakse vanu FM raadiojaamu:

en: Restore phone GPRS Points?
et: Kas taastada GPRS punktid telefonis?

en: Unknown memory type ("%s")
et: Tundmatu mälutüüp ("%s")

en: Unknown parameter ("%s")
et: Tundmatu parameeter ("%s")

en: Memory has only %i free locations.Exiting
et: Mälus on ainult %i vaba kohta. Väljutakse

en: Add phone phonebook entries?
et: Kas lisata telefoniraamatu kirjed telefoni?

en: Add SIM phonebook entries?
et: Kas lisada telefoniraamatu kirjed SIM kaardile?

en: Add phone calendar notes?
et: Kas lisada kalendri märkmed telefoni?

en: Add phone ToDo?
et: Kas lisada ülesanded telefoni?

en: Add notes to phone?
et: Kas lisada märkmed telefoni?

en: Add phone WAP bookmarks?
et: Kas lisada WAP kohaviidad telefoni?

en: Delete each sms after backup?
et: Kas kustutada SMS pärast varundamist?

en: Backup sms from folder "%s"%s?
et: Kas teha varukoopia SMS sõnumitest kaustas "%s"%s?

en:  (SIM)
et:  (SIM kaart)

en:    Increase %s
et:    Juurdekasv %s

en: Deleting:
et: Kustutatakse:

en: Restore message?
et: Kas taastada sõnum?

en: Do you want to restore binary SMS?
et: Kas taastada binaar-SMS sõnumid?

en: Restore %03i sms to folder "%s"%s?
et: Kas taastada %03i SMS sõnumit kasuta "%s"%s?

en: saving %i SMS
et: Salvestati %i SMS-sõnumit

en: Note type
et: Märkme tüüp

en: Reminder (Date)
et: Meeldetuletus (daatum)

[ctx: Calendar note type]
en: Call
et: Helista

en: Meeting
et: Koosolek

en: Birthday (Anniversary)
et: Sünnipäev (aastapäev)

en: Memo (Miscellaneous)
et: Meeldetuletus (muu)

en: Travel
et: Reis

en: Vacation
et: Puhkus

en: Shopping
et: Ostlemine

en: Daily alarm
et: Igapäevane alarm

en: Training/Athletism
et: Trenn/atleetika

en: Training/Ball Games
et: Trenn/pallimängud

en: Training/Cycling
et: Trenn/rattasõit

en: Training/Budo
et: Trenn/budo

en: Training/Dance
et: Trenn/tants

en: Training/Extreme Sports
et: Trenn/ekstreemsport

en: Training/Football
et: Trenn/jalgpall

en: Training/Golf
et: Trenn/golf

en: Training/Gym
et: Trenn/võimla

en: Training/Horse Races
et: Trenn/ratsutamine

en: Training/Hockey
et: Trenn/hoki

en: Training/Races
et: Trenn/võidusõit

en: Training/Rugby
et: Trenn/rägbi

en: Training/Sailing
et: Trenn/purjetamine

en: Training/Street Games
et: Trenn/tänavamängud

en: Training/Swimming
et: Trenn/ujumine

en: Training/Tennis
et: Trenn/tennis

en: Training/Travels
et: Trenn/reisimine

en: Training/Winter Games
et: Trenn/talisport

en: unknown type!
et: Tundmatu tüüp!

en: Start
et: Algus

en: Stop
et: Lõpp

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Tone alarm
et: Helimärguanne

en: forever on each %i. day of %s
et: igal %i. päeval %s

en: Silent alarm
et: Vaikne alarm

en: Text
et: Tekst

en: Description
et: Kirjeldus

en: Location
et: Asukoht

en: Private
et: Privaatne

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Contact ID
et: Kontakti ID

en: Repeating
et: Kordus

en: for %d time  | for %d times
et[0]: %d kord
et[1]: %d korda

en: forever
et: lõputult

en: till %s
et: kuni %s

en: since %s
et: alates %s

en: since %s till %s
et: alates %s kuni %s

en:  on each
et:  igal

en:  on each %d.
et:  igal %d.

en:  in %d. week of
et:  igal %d. nädalal

en: each month
et: iga kuu

en: %d. day of
et: %d. päeval

en: %d. day of year
et: %d. päev aastas

en: day
et: päev

en: Age
et: Vanus

en: Date and time not set in phone
et: Kuupäev ja kellaaeg ei ole telefonis määratud

en: Phone time is %s
et: Kellaaeg telefonis on %s

en: Time format is
et: Aja vormindus on

note: l10n: AM/PM time
en: 12 hours
et: 12 tundi

note: l10n: 24 hours time
en: 24 hours
et: 24 tundi

en: Date format is
et: Kuupäeva vormindus on

en: DD MM YYYY
et: PP KK AAAA

en: MM DD YYYY
et: KK PP AAAA

en: YYYY MM DD
et: AAAA KK PP

en: DD MMM YY
et: PP KKK AA

en: MM DD YY
et: KK PP AA

en: DD MM YY
et: PP KK AA

en: YY MM DD
et: AA KK PP

en: OFF
et: Väljas

en: , date separator is %c
et: , kuupäeva eraldaja on %c

en: Setting time in phone to the same time as is set in computer.
et: Kellaaeg telefonis muudetakse samaks arvuti ajaga.

en: Updating specified parts of date and time in phone.
et: Uuendatakse kuupäeva ja kellaaja määratud osi telefonis.

en: Alarm (%i) not set in phone
et: Alarmi (%i) ei aktiveeritud telefonis

en: Alarm in location %i:
et: Alarm kohal %i:

en: Date
et: Kuupäev

en: Every day
et: Iga päev

en: Time: %02d:%02d
et: Kell: %02d:%02d

en: Auto deleting disabled
et: Automaatne kustutamine keelatud

en: Auto deleting notes after %i day(s)
et: Automaatselt kustutatakse üle %i päeva vanad märkmed

en: Week starts on %s
et: Nädal algab %s

en: Entry was empty
et: Kirje on tühi

en: Entry was deleted
et: Kirje kustutati

en: Priority
et: Prioriteet

en: Invalid
et: Vigane

en: Low
et: Madal

en: Medium
et: Keskmine

en: High
et: Kõrge

en: None
et: Mitte midagi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Due time
et: Tähtaeg

en: Start time
et: Algusaeg

en: Completed time
et: Lõpetati

en: Completed
et: Valmis

en: Category
et: Kategooria

en: Contact
et: Kontakt

en: Search text too long, truncating to %d chars!
et: Otsingu tekst on liiga pikk; lühendati %d märgini!

en: Waiting for Security Code.
et: Oodatakse turvakoodi.

en: Waiting for PIN.
et: Oodatakse PIN1 koodi.

en: Waiting for PIN2.
et: Oodatakse PIN2 koodi.

en: Waiting for PUK.
et: Oodatakse PUK1 koodi.

en: Waiting for PUK2.
et: Oodatakse PUK2 koodi.

en: Waiting for phone code.
et: Oodatakse telefoni koodi.

en: Waiting for network code.
et: Oodatakse võrgu koodi.

en: Nothing to enter.
et: Midagi ei ole sisestada.

en: Unknown security status.
et: Tundmatu turvalisuse olek.

en: January
et: Jaanuar

en: February
et: Veebruar

en: March
et: Märts

en: April
et: Aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: Juuni

en: July
et: Juuli

en: October
et: Oktoober

en: December
et: Detsember

en: Bad month!
et: Vigane kuu!

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Bad day!
et: Vigane päev!

en: Security status
et: Turvalisuse olek

en: More parameters required!
et: Vaja on täiendavaid parameetreid!

en: Please enumerate locations from 1
et: Palun nummerda asukohad alates 1-st

en: Swapping start and end location
et: Vaheta algus ja lõpp asukohad

note: l10n: Answer to (yes/no/ALL/ONLY/NONE) question
en: yes
et: jah

note: l10n: Answer to (yes/no/ALL/ONLY/NONE) question
en: no
et: ei

note: l10n: Answer to (yes/no/ALL/ONLY/NONE) question
en: ALL
et: KÕIK

note: l10n: Answer to (yes/no/ALL/ONLY/NONE) question
en: ONLY
et: AINULT

note: l10n: Answer to (yes/no/ALL/ONLY/NONE) question
en: NONE
et: MITTE ÜKSKI

en: YES (always)
et: JAH (alati)

en: NO (always)
et: EI (alati)

en: Can't do it with current phone protocol
et: Valitud telefoni protokoll ei võimalda seda

en: %s (yes/no) ?
et: %s (jah/ei)?

en: Setting done
et: Seadistus valmis

en: Sorry, but configuration matrix for this model has not yet been added. See <https://wammu.eu/support/bugs/> for information how to report it.
et: Vabandust, kuid konfiguratsiooni maatriks sellele mudelile on lisamata. Vaata <https://wammu.eu/support/bugs/>, kuidas sellest raporteerida.

en: Passed
et: Õnnestus

en: Fail
et: Ebaõnnestus

en: Not executed
et: Ei käivitatud

en: No signal
et: Signaal puudub

en: Timeout
et: Aegumine

en: Unknown (%x)
et: Tundmatu (%x)

en:  (startup)
et:  (käivitumine)

en: Press any key to continue…
et: Jätkamiseks vajuta mõnda klahvi…

en: Security code set to "12345"
et: Turvakoodiks määrati "12345"

en: Unknown reason. Can't reset your security code
et: Tundmatu viga. Turvakoodi ei saa taastada

en: Trying %i
et: Proovitakse %i

en: Security code is %s
et: Turvakood on %s

en: device address %02x%02x%02x%02x%02x%02x
et: seadme aadress %02x%02x%02x%02x%02x%02x

en: Old simlock
et: Vana simlock

en: Simlock data
et: Simlock andmed

en: What lights should I enable ("%s") ?
et: Millised tuled lubada ("%s")?

en: What should I do ("%s") ?
et: Mida peab tegema ("%s")?

note: l10n: Raw data for A/D convertor
en: raw result %10i
et: teisendamata tulemus %10i

note: l10n: Processed data for A/D convertor
en: unit result %10i
et: teisendatud tulemus %10i

en: Battery voltage, divided:
et: Aku pinge, jagatud:

en: Battery voltage, scaled:
et: Aku pinge, skaleeritud:

en: Charger voltage:
et: Laadimispinge:

en: Charger current:
et: Laadimisvool:

en: Battery size indicator:
et: Aku suuruse indikaator:

en: Ohms
et: oomi

en: Battery temperature:
et: Aku temperatuur:

en: Headset interconnection:
et: Käed-vaba süsteemi ühendus:

en: Hook interconnection:
et: Kõrvaklappide ühendus:

en: Light sensor:
et: Valgussensor:

en: Power amplifier temperature:
et: Toitevõimendi temperatuur:

en: VCXO temperature:
et: VCXO temperatuur:

en: Resistive keyboard 1/headint2:
et: Takistuslik klaviatuur 1/headint2:

en: Resistive keyboard 1/auxdet:
et: Takistuslik klaviatuur 1/auxdet:

en: Initial battery voltage:
et: Algne aku pinge:

en: Battery Current:
et: Aku vool:

en: Battery Current Fast:
et: Aku kiirvool:

en: Phone seems not to support radio
et: Telefonis puudub raadio tugi

en: Please connect headset. Required as antenna
et: Palun ühendata käed-vaba süsteem. See on ka antenn

en: %i entries types
et: %i kirjete tüüpi

en:   entry ID %02X
et:   kirje ID %02X

en:  (Speed dial on SIM)
et:  (Kiirvalimine SIM-kaardil)

en:  (Text: name (always the only one))
et:  (tekst: nimi (alati üksikult))

en:  (Text: email address)
et:  (tekst: e-posti aadress)

en:  (Text: postal address)
et:  (tekst: postiaadress)

en:  (Text: note)
et:  (tekst: märkmed)

en:  (Phone number)
et:  (telefoni number)

en:  (Ringtone ID)
et:  (helina ID)

en:  (Call register: date and time)
et:  (kõneregister: kuupäev ja kellaaeg)

en:  (Call register: with missed calls)
et:  (kõneregister: vastuvõtmata kõnedega)

en:  (Speed dial)
et:  (kiirvalimine)

en:  (Caller group: logo)
et:  (helistajate grupp: logo)

en:  (Caller group: is logo on ?)
et:  (helistajate grupp: logo aktiivne?)

en:  (Caller group number in pbk entry)
et:  (helistajategrupi number telefoniraamatus)

en:  (Text: URL address)
et:  (tekst: veebiaadress)

en:  (SMS list assignment)
et:  (SMS listi määramine)

en:  (Voice tag assignment)
et:  (häälkäskluse määramine)

en:  (Picture ID assignment)
et:  (pildi ID määramine)

en:  (Ringtone ID from filesystem/internal)
et:  (helina ID failisüsteemist/sisemine)

en:  (Text: user ID)
et:  (tekst: kasutaja ID)

en:  (conversation list ID)
et:  (vestluslistti ID)

en:  (Instant Messaging service list ID ?)
et:  (kiirsõnumi teenuslisti ID?)

en:  (presence list ID ?)
et:  (kohaloleku listi ID?)

en:  (SIP Address (Push to Talk address))
et:  (SIP aadress (Push-to-Talk aadress))

en:  (Group ID (6230i or later))
et:  (grupi ID (6230i ja uuem))

en: , type
et: , tüüp

en: byte
et: bait

en: 2 bytes
et: 2 baiti

en: 4 bytes
et: 4 baiti

en: %i phone number types
et: %i telefoninumbri tüüpi

en: Home number
et: Lauatelefon

en: Mobile number
et: Mobiiltelefon

en: Fax number
et: Faks

en: Office number
et: Töö telefon

en: Standard number
et: Muu telefon

en: Unknown number
et: Tundmatu

en: ERROR: unknown memory type ("%s")
et: VIGA: tundmatu mälu tüüp ("%s")

en: Show debugging output for detecting devices.
et: Kuva seadmete tuvastamise silumisväljund.

en: Show version information and compiled in features.
et: Kuva versiooniinfo ja sissekompileeritud võimalused.

en: Disables scanning of udev.
et: Keela udev'i skaneerimine.

en: Disables scanning using Bluez.
et: Keela Bluez'i kasutav skaneerimine.

en: Disables scanning of Windows serial ports.
et: Keela Windowsi jadaväratite skaneerimine.

en: Gammu-detect version %s
et: Gammu-detect versioon %s

en: Compiled in features:
et: Sissekompileeritud võimalused:

en: udev probing
et: udev sondeerimine

en: Bluez probing
et: Bluez sondeerimine

en: Windows serial port probing
et: Windows'i jadavärati sondeerimine

en: Copyright (C) 2010 - 2018 Michal Cihar <michal@cihar.com> and other authors.
et: Autoriõigus (C) 2010-2018 Michal Cihar <michal@cihar.com> ja teised autorid.

en: License GPLv2: GNU GPL version 2 <https://spdx.org/licenses/GPL-2.0>.
et: Litsents GPLv2: GNU GPL versioon 2 <https://spdx.org/licenses/GPL-2.0>.

en: This is free software: you are free to change and redistribute it.
et: See on vaba tarkvara: sa võid muuta ja levitada seda.

en: There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
et: Puudub IGASUGUNE GARANTII, mis on seadustega lubatud.

en: Check <https://wammu.eu/gammu/> for updates.
et: Kontrolli uuendusi aadressilt <https://wammu.eu/gammu/>.

en: Configuration file generated by gammu-detect.
et: Selle seadistustefili genereeris gammu-detect.

en: Please check The Gammu Manual for more information.
et: Palun vaata täiendavat informatsiooni Gammu Käsiraamatust.

en: option parsing failed: %s
et: parameetri parsimine ebaõnnestus: %s

en: Name:
et: Nimi:

en: Type:
et: Tüüp:

en: Subsystem:
et: Alamsüsteem:

en: Path:
et: Otsingurada:

en: Driver:
et: Ajur:

en: Sequential Number:
et: Järjekorra number:

en: Device File:
et: Seadmefail:

en: Properties:
et: Omadused:

en: Phone on serial port %s
et: Telefon jadaväratis %s

en: Phone on USB serial port %s %s
et: Telefon USB jadaväratis %s %s

en: Phone memory
et: Telefonimälu

en: %ld bytes (free %ld bytes, used %ld bytes)
et: %ld baiti (vaba %ld baiti, kasutusel %ld baiti)

en: Usage details
et: Täpsem kasutamine

en: images: %ld, sounds: %ld, themes: %ld
et: %ld pilti, %ld helinat, %ld teemat

note: l10n: One char to indicate protected file
en: P
et: K

note: l10n: One char to indicate read only file
en: R
et: L

note: l10n: One char to indicate hidden file
en: H
et: P

en: Part of folder
et: Osa kaustast

en: Folder
et: Kaust

en: File;
et: Fail;

en: Used in phone: %li bytes
et: Kasutusel telefonis: %li baiti

en: , used in card: %li bytes
et: , kasutusel kaardil: %li baiti

en: Unknown attribute (%s)
et: Tundmatu atribuut (%s)

en: Part of folder only
et: Osa ainult kaustast

en: Getting "%s"
et: Hangitakse "%s"

en: Is a folder. Please give only file names.
et: See on kaust. Palun sisesta ainult failinimed.

en:  (%02i:%02i minutes left)
et:  (%02i:%02i minutit jäänud)

en: File checksum calculated by phone doesn't match with value calculated by Gammu. File is damaged or there is a error in Gammu.
et: Telefoni arvutatud kontrollsumma erineb Gammu arvutatud kontrollsummast. Fail on kas vigane või Gammus on viga.

en: %i percent done.
et: %i protsenti valmis.

en: %lu Bytes in %li seconds, %lu Bytes/sec
et: %lu baiti %li sekundiga, %lu baiti/sekundis

en:   Saving to %s
et:   Salvestatakse %s

en: Parameter "%s" unknown
et: Tundmatu parameeter "%s"

en: What file type ("%s") ?
et: Millist tüüpi fail ("%s")?

en: Parameter missing!
et: Parameeter puudub!

en: ID of new file is "%s"
et: Uue faili ID on "%s"

en: ID of new folder is "%s"
et: Uue kausta ID on "%s"

en: Networks for %s:
et: %s võrgud:

en: Unknown country name: %s.
et: Tundmatu maa nimi: %s.

en: Network
et: Võrk

en: Name
et: Nimi

en: [Gammu version %s]
et: [Gammu versioon %s]

en: Protocols
et: Protokollid

en: Phones
et: Telefonid

en: Miscellaneous
et: Mitmesugune

en: There is newer stable Gammu version available! (%s instead of %s)
et: Gammu uus stabiilne versioon on saadaval! (%s %s asemel)

en: There is newer testing Gammu version available! (%s instead of %s)
et: Gammu uus testversioon on saadaval! (%s %s asemel)

en: Copyright (C) 2003 - 2018 Michal Cihar <michal@cihar.com> and other authors.
et: Autoriõigus (C) 2003 - 2018 Michal Čihař <michal@cihar.com> ja teised autorid.

en: standard input
et: standard sisend

en: Batch file could not be opened: %s
et: Pakett-töötluse faili avamine ebaõnnestus: %s

en: Error reading batch! Terminating.
et: Pakett-töötluse faili lugemise viga! Lõpetatakse.

en: Batch processed, terminating.
et: Pakett-töötluse fail töödeldud. Lõpetatakse.

en: Executing batch "%s" - command %i: %s
et: Käivitatakse pakett-töötluse fail "%s" - käsk %i: %s

en: SMS daemon is now in separate binary, please use gammu-smsd-inject instead of gammu sendsmsdsms!
et: SMS deemon on nüüd eraldi programm. Palun kasuta gammu sendsmsdsms asemel käsku gammu-smsd-inject!

en: SMS daemon is now in separate binary, please use gammu-smsd instead of gammu smsd!
et: SMS deemon on nüüd eraldi programm. Palun kasuta gammu smsd asemel käsku gammu-smsd!

en: Calls
et: Kõned

en: SMS and EMS
et: SMS ja EMS

en: Memory (phonebooks and calls)
et: Mälu (teledoniraamatud ja kõned)

en: Filesystem
et: Failisüsteem

en: Logo and pictures
et: Logo ja pildid

en: Ringtones
et: Helinad

en: Calendar notes
et: Kalendri märkmed

en: To do lists
et: Ülesanded

en: Notes
et: Märkmed

en: Date, time and alarms
et: Kuupäev, kellaaeg ja alarmid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Backing up and restoring
et: Varundamine ja taastamine

en: Nokia specific
et: Nokia spetsiifiline

en: Siemens specific
et: Siemensi spetsiifiline

en: WAP settings and bookmarks
et: WAP seaded ja kohaviidad

en: MMS and MMS settings
et: MMS ja MMS-i seaded

en: Phone tests
et: Telefoni testid

en: FM radio
et: FM raadio

en: Phone information
et: Telefoni informatsioon

en: Phone settings
et: Telefoni seaded

en: Dumps decoding
et: Andmekogumite dekodeerimine

en: Functions that don't fit elsewhere
et: Funktsioonid, mis mujale ei sobi

en: Gammu information
et: Gammu informatsioon

en: Usage: gammu [parameters] <command> [options]
et: Kasutamine: gammu [parameetrid] <käsk> [valikud]

en: Parameters before command configure gammu behaviour:
et: Parameetrid enne käsku seadistavad gammu käitumist:

en: -c / --config <filename> … name of configuration file
et: -c / --config <failinimi> … konfiguratsioonifaili nimi

en: -s / --section <confign> … section of config file to use, eg. 42
et: -s / --sektsioon <konfi nr> … konfiguratsioonifaili sektsioon kasutamiseks, nt. 42

en: -d / --debug <level> … debug level (nothing|text|textall|textalldate|binary|errors)
et: -d / --debug <tase> … silumisinfo tase (nothing|text|textall|textalldate|binary|errors)

en: -f / --debug-file <filename> … file for logging debug messages
et: -f / --debug-file <failinimi> … fail, kuhu salvestada silumisinfo

en: Commands can be specified with or without leading --.
et: Käsude eest võib -- puududa.

en: For more details, call help on specific topic (gammu --help topic). Topics are:
et: Lisainfo saamiseks küsi temaatilist abi (gammu --help teema). Teemad on:

en: Unknown help topic specified!
et: Tundmatu abiinfo teema!

en: Gammu commands, topic: %s
et: Gammu käsud. teema %s

en: More parameters required (function requires %d)
et: Vaja on rohkem parameetreid (funktsioon nõuab %d)

en: More parameters required (function requires %d to %d)
et: Vaja on rohkem parameetreid (funktsioon nõuab %d kuni %d)

en: Parameters help
et: Parameetrite abi

en: Too many parameters (function accepts %d)
et: Liiga palju parameetreid (funktsioon nõuab %d)

en: Too many parameters (function accepts %d to %d)
et: Liiga palju parameetreid (funktsioon nõuab %d kuni %d)

en: Bad option!
et: Vigane valik!

en: Configuration could not be parsed!
et: Konfiguratsioonifaili parsimine ebaõnnestus!

en: No configuration file found!
et: Konfiguratsioonifaili ei leitud!

en: Failed to allocate memory, aborting!
et: Mälu küsimine ebaõnnestus, katkestatud!

en: Too few parameters!
et: Liiga vähe parameetreid!

en: Failed to read [gammu%d] section from configuration file (gammurc)!
et: Sektsiooni [gammu%d] lugemine konfiguratsioonifailist (gammurc) ebaõnnestus!

en: No configuration read, using builtin defaults!
et: Konfiguratsiooni ei loetud, kasutatakse vaikimisi väärtuseid!

en: Version of installed libGammu.so (%s) is different to version of Gammu (%s)
et: libGammu.so (%s) versioon erineb Gammu (%s) versioonist

en: You will have null names in entries. Upgrade firmware in phone to higher than 4.06
et: Kirjetesse salvestatakse tühjad nimed. Uuenda telefoni tarkvara versioonile 4.06 või kõrgem

en: You will have null names in entries. Upgrade firmware in phone to higher than 6.00
et: Kirjetesse salvestatakse tühjad nimed. Uuenda telefoni tarkvara versioonile 6.00 või kõrgem

en: Memory %s, Location %i
et: Mälu %s, asukoht %i

en: Empty entry
et: Kirje on tühi

en: %i entries empty, %i entries filled
et: %i tühja kirjet, %i täidetud kirjet

en: SMS message received
et: SMS sõnum vastu võetud

en: We already have one pending, ignoring this one!
et: Üks on juba lahtine, uut ignoreeritakse!

en: Location %i
et: Asukoht %i

en: Empty
et: Tühi

en: CB message received
et: CB sõnum on vastu võetud

en: Channel %i, text "%s"
et: Kanal %i, tekst "%s"

en: USSD received
et: USSD vastu võetud

en: Status
et: Olek

en: No action needed
et: Midagi ei ole vaja teha

en: Action needed
et: Tegevus puudub

en: Terminated
et: Lõpetatud

en: Another client replied
et: Teine klient vastas

en: Not supported
et: Ei ole toetatud

en: Service reply
et: Teenuse vastus

en: Invalid SMSC location: %s
et: Vigane SMSC asukoht: %s

en: Default number
et: Tavaline number

en: Format
et: Formaat

en: Fax
et: Faks

en: Email
et: E-mail

en: Pager
et: Piipar

en: Validity
et: Kehtivus

en: Maximum time
et: Maksimaalne aeg

en: Corrupted message, skipping
et: Vigane sõnum, jäätakse vahele

en: %i SMS parts in %i SMS sequences
et: %i SMS osa %i SMS jadas

en: SMS counter overflow
et: SMS loenduri ületäide

en: , SIM memory
et: , SIM mälu

en: , phone memory
et: , telefoni mälu

en: , phone or SIM memory
et: , telefoni või SIM mmälu

en: , Inbox folder
et: , Sissetulevad kaust

en: , Outbox folder
et: , Väljuvad kaust

en: error %i
et: viga %i

en: , message reference=%d
et: , sõnumi viide=%d

en: Message number
et: Sõnumi number

en: Number of messages
et: Sõnumite arv

en: If you want break, press Ctrl+C…
et: Katkestamiseks vajuta Ctrl+C…

en: Saving SMS %i/%i
et: Salvestatakse SMS %i/%i

en: Saved in folder number %d "%s", location %i
et: Salvestatud kaustas nr %d "%s", asukohas %i

en: phone
et: telefon

en: Sending sms from folder "%s", location %i
et: Saadetakse SMS sõnumeid kaustast "%s", asukoht %i

en: …waiting for network answer
et: … oodatakse võrgu vastust

en: Sending SMS %i/%i
et: Saadekatse SMS sõnumit %i/%i

en: Something went wrong, unknown message operation!
et: Midagi läks valesti, tundmatu sõnumi käsk!

en: Too high folder number (max. %i)
et: Liiga suur kausta number (max. %i)

en: Deleting SMS from "%s" folder:
et: Kustutatakse SMS sõnumid kaustast "%s":

en: Network state
et: Võrgu olek

en: home network
et: koduvõrk

en: roaming network
et: rändlusvõrk

en: requesting network
et: otsitakse võrku

en: not logged into network
et: võrku sisse logimata

en: registration to network denied
et: võrgus registreerimisest keelduti

en: unknown
et: tundmatu

en: Name in phone
et: Nimi telefonis

en: Packet network state
et: Pakettvõrgu olek

en: Packet network
et: pakettvõrk

en: attached
et: ühendatud

en: detached
et: ühendamata

en: Battery level
et: Aku laetus

en: Battery capacity
et: Aku mahtuvus

en: Battery temperature
et: Aku temperatuur

en: Phone temperature
et: Telefoni temperatuur

en: Battery voltage
et: Aku pinge

en: Charge voltage
et: Laadimispinge

en: Charge current
et: Laadimisvool

en: Phone current
et: Telefoni vool

en: Charge state
et: Laadija olek

en: powered from battery
et: töötab akult

en: battery connected, but not powered from battery
et: aku ühendatud, kui ei tööta akult

en: battery connected and is being charged
et: aku ühendatud ja laetakse

en: battery connected and is fully charged
et: aku ühendatud ja täislaetud

en: battery not connected
et: aku ühendamata

en: detected power failure
et: tuvastati toite viga

en: Battery type
et: Aku tüüp

en: Lithium Ion
et: Liitium-ioon

en: Lithium Polymer
et: Liitium-polümeer

en: Device
et: Seade

en: Manufacturer
et: Valmistaja

en: Model
et: Mudel

en: Firmware
et: Püsivara

en: Hardware
et: Riistvara

en: Original IMEI
et: Originaal IMEI

en: Manufactured
et: Toodetud

en: Product code
et: Tootekood

en: Call info
et: Kõne info

en: incoming call from "%s"
et: sissetulev kõne "%s"

en: outgoing call to "%s"
et: väljuv kõne "%s"

en: call started
et: kõne algus

en: end of call (unknown side)
et: kõne lõpp (määratlemata lõpetaja)

en: call end from our side
et: kõne lõpp meie poolt

en: call end from remote side (code %i)
et: kõne lõpp eemalt (kood %i)

en: call established. Waiting for answer
et: kõne loodud, heliseb

en: call held
et: kõne ootel

en: call resumed
et: kõne jätkatakse

en: call switched
et: kõne vahetatud

en: %3d used
et: %3d kasutusel

en: %3d free
et: %3d vaba

en: Entering monitor mode…
et: Sisenetakse jälgimisrežiimi…

en: Enabling info about incoming SMS
et: Lubatakse sisenevate SMS sõnumite info

en: Enabling info about incoming CB
et: Lubatakse sisenevate kärjesõnumite info

en: Enabling info about calls
et: Lubatakse kõnede info

en: Enabling info about USSD
et: Lubatakse USSD info

en: Todos
et: Ülesanded

en: Calendar
et: Kalender

en: Signal strength
et: Signaali tugevus

en: Network level
et: Võrgu tase

en: Bit error rate
et: Bitivea määr

en: SIM SMS status
et: SIM-kaardi SMS olek

en: %i used
et: %i kasutusel

en: %i unread
et: %i lugemata

en: %i locations
et: %i asukohta

en: Phone SMS status
et: Telefoni SMS olek

en: %i templates
et: %i malli

en: Leaving monitor mode…
et: Väljutakse jälgimisrežiimist…

en: Smart Messaging
et: Tark sõnumivahetus

en: Nokia binary
et: Nokia binaarne

en:  format, ringtone "%s"
et:  formaat, helin "%s"

en: What type of reset do you want ("%s") ?
et: Millist algseadistust sa soovid ("%s")?

en: Address
et: Aadress

en: %i. Access point %i
et: %i. pöörduspunkt %i

en:  (active)
et:  (valitud)

en: Maximal location for caller logo can be 5
et: Helistaja logo maksimaalne asukoht saab olla 5

en: What type of logo do you want to get ("%s") ?
et: Millist tüüpi logo sa soovid saada ("%s")?

en: Group name
et: Grupi nimi

en: default
et: vaikimisi

en: Ringtone
et: Helin

en: (file with ID %i)
et: (faili ID %i)

en: Bitmap
et: raster

en: enabled
et: lubatud

en: disabled
et: keelatud

en: Bitmap ID
et: Rasterpildi ID

en: No operator logo in phone
et: Operaatori logo telefonis ei ole

en: Sender
et: Saatja

en: Welcome note text is "%s"
et: Tevitustekstiks on "%s"

en: Dealer note text is "%s"
et: Müüja märkme tekst on "%s"

en: What type of logo do you want to set ("%s") ?
et: Millist tüüpi logo soovid valida ("%s")?

en: Unknown parameter ("%s")
et: Tundmatu parameeter ("%s")

en: Delete phone phonebook?
et: Kas kustutada telefoniraamat telefonis?

en: Delete SIM phonebook?
et: Kas kustutada telefoniraamat SIM-kaardil?

en: Delete missed calls?
et: Kas kustudada vastamata kõned?

en: Delete dialled calls?
et: Kas kustutada valitud kõned?

en: Delete received calls?
et: Kas kustutada vastatud kõned?

en: Delete phone calendar notes?
et: Kas kustutada kalendri märkmed telefonis?

en: Delete phone todos?
et: Kas kustutada märkmed telefonis?

en: Delete phone notes?
et: Kas kustutada märkmed telefonis?

en: Delete phone WAP bookmarks?
et: Kas kustutada WAP kohaviidad telefonis?

en: Delete all phone FM radio stations?
et: Kas kustutada kõik FM raadiojaamad telefonis?

en: Connection type
et: Ühenduse tüüp

en: Continuous
et: Pidev

en: Temporary
et: Ajutine

en: Connection security
et: Turvaline ühendus

en: On
et: jah

en: Off
et: ei

en: Proxy
et: Proksi

en: address "%s", port %i
et: aadress "%s", port %i

en: Second proxy
et: Teine proksi

en: Bearer
et: Kandja

en: Server number
et: Serveri number

en: Service number
et: Teenuse number

en: Data (CSD)
et: GSM-data

en: Dial-up number
et: Sissehelistamise number

en: IP address
et: IP aadress

en: Login type
et: Logimise tüüp

en: Manual
et: Manuaalne

en: Automatic
et: Automaatne

en: Authentication type
et: Autentimise tüüp

en: Normal
et: Harilik

en: Secure
et: Turvaline

en: Data call type
et: Andmekõne tüüp

en: Analogue
et: Analoog

en: Data call speed
et: Andmekõne kiirus

en: Auto
et: Automaatne

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Salasõna

en: Service code
et: Teenuse kood

en: Address type
et: Aadressi tüüp

en: Access point
et: Pöörduspunkt

en: Set %i
et: Vali %i

en: User
et: Kasutaja

en: Phonebook database
et: Telefoniraamatu andmebaas

en: Calendar database
et: Kalendri andmebaas

en: Sync. phonebook
et: Sünk. telefoniraamat

en: Sync. calendar
et: Sünk. kalender

en: Connection set name
et: Ühenduste nimi

en: Homepage
et: Koduleht

en: active
et: aktiivne

en: Read only
et: Ainult lugemiseks

en: Startup logo
et: Käivituslogo

en: Operator logo
et: Operaatori logo

en: Picture
et: Pilt

en: Caller group logo
et: Helistjate grupi logo

en: , width %i, height %i
et: , laius %i, kõrgus %i

en: What format of output file logo ("%s") ?
et: Millist vormindust kasutada logo väljundfailis ("%s")?

en: What format of output ringtone file ("%s") ?
et: Millist vormindust kasutada helina väljundfailis ("%s")?

en: What type of power do you want ("%s") ?
et: Mis tüüpi toidet sa soovid ("%s")?

en: Unknown key/function name: "%c"
et: Tundmatu parameeter/funktsiooni nimi: "%c"

en: What type of categories do you want to get ("%s") ?
et: Millist tüüpi kategooriaid soovid saada ("%s")?

en: What type of category do you want to add ("%s") ?
et: Millist tüüpi kategooriaid soovid lisada ("%s")?

en: Text too long, truncating to %d chars!
et: Tekst on liiga pikk, lühendatakse %d tärgini!

en: Invalid security code type
et: Vigane turvakoodi tüüp

en: Enter %s code:
et: Sisesta %s kood:

en: No PIN code entered!
et: PIN1 koodi ei sisestatud!

en: Enter new PIN code:
et: Sisesta PIN1 kood:

en:  (default name)
et:  (vaikimisi nimi)

en:  (Head set profile)
et:  (käed-vaba profiil)

en:  (Car kit profile)
et:  (auto komplekti profiil)

en: Ringtone ID
et: Helina ID

en: Message alert tone ID
et: SMS-sõnumi märguande heli ID

en: Call alert for
et: Kõne märguanne

en: Screen saver number
et: Ekraanisäästja number

en: Incoming call alert
et: Siseneva kõne märguanne

en: Ringtone volume
et: Helina tugevus

en: Vibrating alert
et: Värinaga märguanne

en: Message alert tone
et: Sõnumi märguande toon

en: Keypad tones
et: Klahvitoonid

en: Warning (games) tones
et: Hoiatuste (mängud) toonid

en: Screen saver
et: Ekraanisäästja

en: Screen saver timeout
et: Ekraanisäästja aegumine

en: Automatic answer
et: Automaatvastus

en: Lights
et: Valgustus

en: Level 1
et: Tase 1

en: Level 2
et: Tase 2

en: Level 3
et: Tase 3

en: Level 4
et: Tase 4

en: Level 5
et: Tase 5

en: Ringing
et: Heliseb

en: Beep once
et: Üksik piiksatus

en: Ring once
et: Üksik helin

en: Ascending
et: Kasvav

en: Caller groups
et: Helistajate grupid

en: Standard
et: Tavaline

en: Special
et: Eriline

en: Personal
et: Isiklik

en: Vibrate first
et: Esmalt vibreeri

en:  speed dial not assigned
et:  kiirvalik teostamata

en: What type of reset phone settings ("%s") ?
et: Kuidas algväärtustada telefoni seaded ("%s")?

en: Currently shown on the display
et: Hetkel kuvatakse ekraanil

en: Call active
et: Kõne aktiivne

en: Unread SMS
et: Lugemata SMS

en: Voice call
et: Häälkõne

en: Fax call
et: Faksi kõne

en: Data call
et: Andmekõne

en: Keypad locked
et: Klaviatuur lukustatud

en: SMS memory full
et: SMS mälu täis

en: Station name
et: Jaama nimi

en: Frequency
et: Sagedus

en: Unknown divert action ("%s")
et: Tundmatu suunamise käsk ("%s")

en: Unknown divert type ("%s")
et: Tundmatu suunamise tüüp ("%s")

en: Unknown call type ("%s")
et: Tundmatu kõne tüüp ("%s")

en: Query:
et: Päring:

en: Changed:
et: Muudetud:

en: Divert type
et: Suunamise tüüp

en: when busy
et: kui kinni

en: when not answered
et: kui ei vastatud

en: when phone off or no coverage
et: kui välja lülitatud või võrgust väljas

en: all types of diverts
et: kõik suunamised

en: unknown %i
et: tundmatu %i

en: Call type
et: Kõne tüüp

en: voice
et: hääl

en: fax
et: faks

en: data
et: andmed

en: data & fax & voice
et: andmed, faks & hääl

en: Response:
et: Vastus:

en: The application has been successfully sent to the phone.
et: Avaldus saadeti edukalt telefoni.

en: Please find received files in Inbox and install them.
et: Palun leia vastu võetud failid kaustast Sisse ja paigalda need.

en: Do you want to save this MMS file?
et: Kas salvestada see MMS-sõnumi fail?

en: Error while saving to file %s!
et: Viga salvestamisel faili %s!

en: Saved to file %s
et: Salvestatu faili %s

en: Some MMS file features unknown for Gammu decoder
et: Mõned MMS-sõnumi faili võimalused on Gammu dekoodrile tundmatud

en: phone
et: telefon

en: Recipient
et: Saaja

en: CC
et: PK

en: Message type
et: Sõnumi tüüp

en: Subject
et: Teema

en: Delivery report
et: Olekuraport

en: Content type
et: Sisu tüüp

en:  (%s in SMIL)
et:  (%s SMIL-is)

en: Do you want to save this attachment?
et: Kas salvestada see manus?

en: Folder %s
et: Kaust %s

en:   File filesystem ID
et:   Faili ID failisüsteemis

en: It can be RTTL ringtone only used with this option
et: Selle parameetriga on võimalik kasutada ainult RTTL helinat

en: Ringtone "%s" (tempo = %i Beats Per Minute)
et: Helin "%s" (tempo = %i lööki minutis)

en: length=%i notes, but you will enter only first 50 tones.
et: pikkus=%i nooti, kuid sa sisestad ainult esimesed 50 tooni.

en: This ringtone in Nokia Composer in phone should look:
et: See helin telefoni Nokia Composer-is peaks paistma:

en: To enter it please press:
et: Sisestamiseks vajuta:

en: (longer)
et: (pikem)

en: Checking %s
et: Kontrollitakse %s

en:   Only part handled!
et:   Ainult osaliselt käsitletud!

en:   Problem with adding playlist
et:   Probleem esitlusloendisse lisamisel

en: Writing file %s:
et: Kirjutatakse faili %s:

en: Your phone model is not supported. Please report it to authors (see <https://wammu.eu/support/bugs/>). Thank you.
et: Sinu telefoni mudel ei ole toetatud. Palun teavita sellest autoreid (vaata <https://wammu.eu/support/bugs/>). Aitäh.

en: Problem with deleting playlist
et: Probleem esitlusloendi kustutamisega

en: What folder type ("%s") ?
et: Milline kausta tüüp ("%s")?

en: Can not open file %s
et: Faili %s avamine ebaõnnestus

en: Folder not found. Probably function not supported!
et: Kausta ei leitud. Käsk ei ole vist toetatud!

en: Searching for phone folder:
et: Otsitakse telefoni kausta:

en: No vendor info in JAD file!
et: JAD fail ei sisalda tarnija nime!

en: No name info in JAD file!
et: JAD fail ei sisalda nime infot!

en: No JAR URL info in JAD file!
et: JAD fail ei sisalda JAR faili URL-i!

en: Declared JAR file size is different than real. Fixed by Gammu.
et: Deklareeritud JAR faili suurus erineb tegelikust. Gammu parandas.

en: No JAR size info in JAD file. Added by Gammu.
et: JAR faili suuruse info puudub JAD failist. Gammu lisas.

en: Adding "%s"
et: Lisatakse "%s"

en:  version %s
et:  versioon %s

en:  created by %s
et:  %s loodud

en: Application already exists. Deleting by Gammu.
et: Aplikatsioon on juba olemas. Gammu kustutas.

en:   Deleting %s
et:   Kustutatakse %s

en: Writing JAD file:
et: Kirjutatakse JAD fail:

en: Writing JAR file:
et: Kirjutatakse JAR fail:

en: Writing file:
et: Kirjutatakse fail:

en: Connection "%s" on device "%s"
et: Ühendus "%s" seadmega "%s"

en: Error creating thread
et: Viga lõime loomisel

en: Number out of range: %s
et: Number ei ole vahemikus: %s

en: Parameter is not a number: %s
et: Parameeter ei ole arv: %s

en: %d second | %d seconds
et[0]: %d sekund
et[1]: %d sekundit

en: %d minute | %d minutes
et[0]: %d minut
et[1]: %d minutit

en: %d hour | %d hours
et[0]: %d tund
et[1]: %d tundi

en: %d day | %d days
et[0]: %d päev
et[1]: %d päeva

en: %d week | %d weeks
et[0]: %d nädal
et[1]: %d nädalat

en: %d year | %d years
et[0]: %d aasta
et[1]: %d aastat

en: Call length
et: Kõne pikkus

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Caller group
et: Helistajate grupp

en: Caller group number too high, please increase buffer in sources!
et: Helistajate grupi number on liiga suur, palun suurenda puhvrit lähtekoodis!

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Picture name
et: Pildi nimi

en: Picture ID
et: Pildi ID

en: Photo
et: Foto

en: Displaying not supported
et: Kuvamine ei ole toetatud

en: Favorite messaging number
et: Lemmik sõnumi number

en: Work number
et: Töö number

en: General number
et: Üldine number

en: Home mobile number
et: Kodumobiili number

en: Work mobile number
et: Töömobiili number

en: Home fax number
et: Koduse faksi number

en: Work fax number
et: Töö faksi number

en: Pager number
et: Piipari number

en: Other number
et: Muu number

en: Home address
et: Kodu aadress

en: Work address
et: Töö aadress

en: Home email
et: Kodu e-mail

en: Work email
et: Töö e-mail

en: Email address 2
et: E-maili aadress 2

en: Home website
et: Kodu veebileht

en: Work website
et: Töö veebileht

en: Website
et: Veebileht

en: Last name
et: Perekonna nimi

en: First name
et: Eesnimi

en: Second name
et: Teine nimi

en: Formal name
et: Ametlik nimi

en: Name prefix
et: Nime eesliide

en: Name suffix
et: Nime järelliide

en: Nick name
et: Hüüdnimi

en: Company
et: Firma

en: Job title
et: Ametinimetus

en: Street address
et: Tänava aadress

en: City
et: Linn

en: State
et: Olek

en: Zip code
et: Postiindeks

en: Country
et: Riik

en: Custom text 1
et: Muu tekst 1

en: Custom text 2
et: Muu tekst 2

en: Custom text 3
et: Muu tekst 3

en: Custom text 4
et: Muu tekst 4

en: Push to talk ID
et: "Push-to-Talk" ID

en: unknown field type
et: tundmatu välja tüüp

en: home
et: kodu

en: work
et: töö

en: Not enough parameters!
et: Parameetreid on puudu!

en: What format of sms ("%s") ?
et: Milline SMS-sõnumi formaat ("%s")?

en: Where are parameters?
et: Kus on parameetrid?

en: Where is ringtone filename?
et: Kus on helina failinimi?

en: Where is logo filename?
et: Kus on logo failinimi?

en: Where is number of frames?
et: Kus on kaadrite arv?

en: Too many animation frames!
et: Liiga palju kaadreid animatsiooniks!

en: File "%s"
et: Fail "%s"

en: Bookmark not found in file
et: Kohaviita ei leitud failist

en: WAP settings not found in file
et: WAP seadeid failist ei leitud

en: Sorry. For now there is only support for GPRS or DATA bearers end
et: Vabandust, hetkel on toetatud ainult GPRS või DATA kandjad

en: MMS settings not found in file
et: MMS-sõnumite seadeid failist ei leitud

en: Sorry. No GPRS bearer found in MMS settings
et: Vabandust, GPRS kandjat ei leitud MMS-sõnumite seadetest

en: ToDo note not found in file
et: Ülesannet ei leitud failist

en: Backup functionality not compiled in!
et: Varunduse funktsionaalsust ei ole programmi kompileeritud!

en: Wrong message length ("%s")
et: Vigane sõnumi pikkus ("%s")

en: Unknown GSM network code ("%s")
et: Tundmatu GSM võrgu kood ("%s")

en: You have to give number between 1 and 7 ("%s")
et: Sa pead sisestama on numbri vahemikust 1 kuni 7 ("%s")

en: Unknown validity string ("%s")
et: Tundmatu kehtivusega string ("%s")

en: You have to give number of EMS frames between 1 and 4 ("%s")
et: Sa pead sisestama EMS kaadrite arvu vahemikust 1 kuni 4 ("%s")

en: Can't open file "%s"
et: Ei saa avada faili "%s"

en: Unknown parameter ("%c")
et: Tundmatu parameeter ("%c")

en: Last parameter wasn't text
et: Viimane parameeter ei olnud tekst

en: Too long SMS name ("%s"), ignored
et: Liiga pikk SMS-sõnumi nimi ("%s"), ignoreeriti

en: Enter the message text and press %s:
et: Sisesta sõnumi tekst ja vajuta %s:

en: No chars read, assuming it is okay!
et: Tähti ei loetud, loodetavasti on kõik korras!

en: No network code
et: Puudub võrgu kood

en: You have to set network code!
et: Sa oead määrama võrgu koodi!

en: Ringtone too long. %i percent part cut
et: Helin on liiga pikk. %i protsendine osa lõigati

en: There are %i SMS messages packed and the limit is %i. Exiting
et: %i SMS-sõnumit on pakitud ja piirang on %i. Väljutakse

en: Use -smscnumber option to give SMSC number
et: Kasuta SMS keskuse numbri määramiseks parameetrit -smscnumber

en: Location %i, folder "%s"
et: Asukoht %i, kaust "%s"

en: SIM memory
et: SIM-kaardi mälu

en: phone memory
et: telefoni mälu

en: phone or SIM memory
et: telefoni või SIM-kaardi mälu

en: Inbox folder
et: Sisenevad kaust

en: mobile
et: mobiil

en: pager
et: piipar

en: general
et: üldine

en: 8 bit SMS, cannot be displayed here
et: 8-bitine SMS-sõnum, siin ei saa kuvada

en: SMS status report
et: SMS oleku raport

en: Sent
et: Saadetud

en: Read
et: Loe

en: UnRead
et: Lugemata

en: UnSent
et: Saatmata

en: Remote number | Remote numbers
et[0]: Number
et[1]: Numbrit

en: Reference number
et: Viitenumber

en: SMSC response
et: SMSC vastus

en: Delivery status
et: Saatmise olek

en: Details
et: Detailid

en: Temporary error,
et: Ajutine viga,

en: Permanent error,
et: Alaline viga,

en: SM received by the SME
et: SME võttis vastu lühisõnumi

en: SM forwarded by the SC to the SME but the SC is unable to confirm delivery
et: Sõnumikeskus edastas lühisõnumi SME-le, kuid sõnumikeskus ei suuda kontrollida saatmist

en: SM replaced by the SC
et: Sõnumikeskus asendas lühisõnumi

en: Congestion
et: Tulv

en: SME busy
et: SME on kinni

en: No response from SME
et: SME ei vastanud

en: Service rejected
et: Teenusest keelduti

en: Quality of service not available
et: Teenuse kvaliteet ei ole saadaval

en: Error in SME
et: SME-s on viga

en: Remote procedure error
et: Kaugprotseduuri viga

en: Incompatible destination
et: Ühildumatu sihtpunkt

en: Connection rejected by SME
et: SME keeldus ühendusest

en: Not obtainable
et: Kättesaamatu

en: No internetworking available
et: Võrguühendus puudub

en: SM Validity Period Expired
et: Lühisõnumi kehtivusaeg ületatud

en: SM deleted by originating SME
et: Lähte SME kustutas lühisõnumi

en: SM Deleted by SC Administration
et: Sõnumikeskuse administratsioon kustutas lühisõnumi

en: SM does not exist
et: Lühisõnumit ei ole olemas

en: Reserved/Specific to SC: %x
et: Reserveeritud/sõnumikesusele omane: %x

en: SMS message
et: SMS-sõnum

en: Saved
et: Salvestatud

en:  (set for reply)
et:  (määra vastuseks)

en: SMS replacing ID
et: SMS-sõnumie asendamise ID

en: Class
et: Klass

en: Coding
et: Kodeering

en: Unicode (no compression)
et: Unicode (pakkimata)

en: Unicode (compression)
et: Unicode (pakitud)

en: Default GSM alphabet (no compression)
et: Vaikimisi GSM tähestik (pakkimata)

en: Default GSM alphabet (compression)
et: Vaikimisi GSM tähestik (pakitud)

note: l10n: 8-bit message coding
en: 8-bit
et: 8-bitine

en: User Data Header
et: Kasutaja andmepäis

en: Concatenated (linked) message
et: Sidurdatud (lingitud) sõnum

en: Disables voice indicator
et: Keelab hääle indikaatori

en: Enables voice indicator
et: Lubab hääle indikaatori

en: Disables fax indicator
et: Keelab faksi indikaatori

en: Enables fax indicator
et: Lubab faksi indikaatori

en: Disables email indicator
et: Keelab e-maili indikaatori

en: Enables email indicator
et: Lubab e-maili indikaatori

en: Void SMS
et: Tühi SMS

en: Nokia WAP bookmark
et: Nokia WAP kohaviit

en: Nokia operator logo
et: Nokia operaatori logo

en: Nokia WAP bookmark or WAP/MMS settings
et: Nokia WAP kohaviit või WAP/MMS seaded

en: Nokia ringtone
et: Nokia helin

en: Nokia GSM operator logo
et: Nokia GSM operaatori logo

en: Nokia caller logo
et: Nokia helistaja logo

en: Nokia profile
et: Nokia profiil

en: Nokia calendar note
et: Nokia kalendri märge

en: Nokia phonebook entry
et: Nokia telefoniraamatu kirje

en: User UDH
et: Kasutaja UDH

en: MMS indicator
et: MMS indikaator

en: , ID (8 bit) %i
et: , ID (8-bitine) %i

en: , ID (16 bit) %i
et: , ID (16-bitine) %i

en: , part %i of %i
et: , osa %i/%i

en: , %i parts
et: , %i osa

en: Siemens file
et: Siemensi fail

en: Unknown PDU type: 0x%x
et: Tundmatu PDU tüüp: 0x%x

en: Some details were ignored (unknown or not implemented in decoding functions)
et: Mõningaid detaile ignoreeriti (tundmatud või teostamata dekodeerimisfunktsioonides)

en: Siemens OTA file
et: Siemensi OTA fail

en: Ringtone "%s"
et: Helin "%s"

en: Do you want to play it?
et: Kas sa soovid seda mängida?

en: Caller logo
et: Helistaja logo

en: Operator logo for %s network
et: Operaatori logo %s võrgule

en: Profile
et: Profiil

en: EMS sound ID
et: EMS heli ID

en: EMS animation ID
et: EMS animatsiooni ID

en: Message size
et: Sõnumi suurus

note: l10n: Generic prefix for error messages
en: Error
et: Viga

en: Data PDU
et: Andmete PDU

en: Number of bits
et: Bittide arv

en: Whole PDU
et: Terve PDU

note: l10n: Generic prefix for warning messages
en: Warning
et: Hoiatus

note: l10n: Generic prefix for informational messages
en: Information
et: Informatsioon
