libgammu 1.22.93 - en to he translation catalogue (103 entries)

en: No error.
he: אין שגיאה.

en: Error opening device. Unknown, busy or no permissions.
he: ארעה שגיאה בפתיחת ההתקן. לא ידוע, עסוק או שאין הרשאות.

en: Error opening device, it is locked.
he: ארעה שגיאה בפתיחת ההתקן, הוא נעול.

en: Error opening device, it doesn't exist.
he: ארעה שגיאה בפתיחת ההתקן, הוא אינו קיים.

en: Error opening device, it is already opened by another app.
he: ארעה שגיאה בפתיחת המכשיר, הוא כבר פתוח בידי יישום אחר.

en: Error opening device, you don't have the required permission.
he: ארעה שגיאה בפתיחת המכשיר, אין לך הרשאות לכך.

en: Error opening device. No required driver in operating system.
he: ארעה שגיאה בפתיחת ההתקן. מנהל ההתקן הנחוץ אינו מותקן במערכת ההפעלה.

en: Error opening device. Some hardware not connected/wrongly configured.
he: ארעה שגיאה בפתיחת ההתקן. חלק מהחומרה מוגדר/מחובר שלא כראוי.

en: Error setting device DTR or RTS.
he: ארעה שגיאה בעת הגדרת ההתקן ל־DTR או RTS.

en: Error setting device speed. Maybe the speed is not supported?
he: ארעה שגיאה בהגדרת מהירות המכשיר. יתכן שאין תמיכה במהירות?

en: Error writing to the device.
he: ארעה שגיאה בעת הכתיבה אל ההתקן.

en: Error during reading from the device.
he: ארעה שגיאה במהלך הקריאה מההתקן.

en: Can't set parity on the device.
he: לא ניתן להגדיר אי־זוגיות על ההתקן.

en: No response in specified timeout. Probably the phone is not connected.
he: לא הייתה תגובה בפרק הזמן שהוגדר. יתכן שהטלפון אינו מחובר.

en: Frame not requested right now. See <https://wammu.eu/support/bugs/> for information on how to report it.
he: לא התקבלה בקשה למסגרת. ניתן לעיין ב־<http://wammu.eu/support/bugs/> לקבלת מידע לגבי דיווח על תקלה זו.

en: Unknown response from phone. See <https://wammu.eu/support/bugs/> for information on how to report it.
he: התגובה מהטלפון אינה ידועה. ניתן לעיין ב־<http://wammu.eu/support/bugs/> לקבלת מידע לגבי דיווח על תקלה זו.

en: Unknown frame. See <https://wammu.eu/support/bugs/> for information on how to report it.
he: המסגרת אינה ידועה. יש לעיין ב־<http://wammu.eu/support/bugs/> לקבלת מידע לגבי דיווח על תקלה זו.

en: Unknown connection type string. Check config file.
he: מחרוזת סוג החיבור אינה מוכרת. יש לבדוק את קובץ התצורה.

en: Unknown model type string. Check config file.
he: מחרוזת סוג הדגם אינה ידועה. יש לבדוק את קובץ התצורה.

en: Some functions are not available for your system (disabled in config or not implemented).
he: כמה מהתכונות אינן זמינות עבור המערכת שלך (הושבתו בתצורה או שלא הוטמעו עדיין).

en: Function not supported by phone.
he: התכונה אינה נתמכת על ידי הטלפון.

en: Empty entry.
he: הרשומה ריקה.

en: Security error. Maybe no PIN?
he: שגיאת אבטחה. אולי אין קוד PIN?

en: Invalid location. Maybe too high?
he: המיקום שגוי. אולי גבוה מדי?

en: Functionality not implemented. You are welcome to help.
he: התכונה אינה נתמכת עדיין. נשמח לסיוע עם תכונה זו.

en: Memory full.
he: הזיכרון מלא.

en: Unknown error.
he: שגיאה לא ידועה.

en: Can not open specified file.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ שצוין.

en: More memory required…
he: נדרש זיכרון נוסף…

en: Operation not allowed by phone.
he: הפעולה אינה מורשית על ידי הטלפון.

en: No SMSC number given. Provide it manually or use the one configured on the phone.
he: לא סופק מספר של מרכז ה־SMSים (SMSC). יש לספק אותו ידנית או להשתמש בזה המוגדר בטלפון.

en: You're inside the phone menu (maybe editing?). Exit it and try again.
he: כרגע נעשה שימוש בתפריט הטלפון (אולי למטרות עריכה?). יש לצאת ולנסות שוב.

en: Phone not connected.
he: הטלפון אינו מחובר.

en: Function is currently being implemented. If you want to help, please contact authors.
he: התכונה מוטמעת בימים אלה ממש. אם ברצונך בעזרה, נא ליצור קשר עם היוצרים.

en: Phone disabled and connected to charger.
he: הטלפון מושבת ומחובר למטען.

en: File format not supported by Gammu.
he: סוג הקובץ אינו נתמך על ידי Gammu.

en: Nobody is perfect, some bug appeared in protocol implementation. Please contact authors.
he: אף אחד אינו מושלם, הופיעו כמה באגים ביישומי הפרוטוקול. נא ליצור קשר עם היוצרים.

en: Transfer canceled by phone, maybe you pressed "Cancel" on the phone.
he: ההעברה בוטלה על ידי הטלפון, יתכן שלחצת על „ביטול” בטלפון.

en: Phone module need to send another answer frame.
he: על מודול הטלפון לשלוח מסגרת תשובה נוספת.

en: Current connection type doesn't support called function.
he: סוג החיבור הנוכחי אינו תומך בפונקציה שהוזמנה.

en: CRC error.
he: שגיאת CRC.

en: Invalid date or time specified.
he: הזמן/תאריך שצוינו שגוי.

en: Phone memory error, maybe it is read only?
he: שגיאה בזיכרון הטלפון, יתכן שהוא לקריאה בלבד?

en: Invalid data given to phone.
he: הועברו נתונים שגויים לטלפון.

en: File with specified name already exists.
he: הקובץ עם השם שצוין כבר קיים.

en: File with specified name doesn't exist.
he: הקובץ עם השם שצוין אינו קיים.

en: You have to supply folder name and not filename.
he: עליך לספק שם תיקייה ולא שם קובץ.

en: You have to supply filename and not folder name.
he: עליך לספק שם קובץ ולא שם תיקייה.

en: Can not access SIM card.
he: לא ניתן לגשת אל כרטיס ה־SIM.

en: Wrong GNAPPLET version in use on phone. Use version from currently used Gammu.
he: גרסת ה־GNAPPLET שבשימוש בטלפון שגויה. יש להשתמש בגרסה התואמת ל־Gammu הנמצא בשימוש.

en: Only part of folder has been listed.
he: רק חלק מהתיקייה מוצג.

en: Folder must be empty.
he: על התיקייה להיות ריקה.

en: Data converted.
he: הנתונים הומרו.

en: Gammu is not configured.
he: Gammu אינו מוגדר.

en: Wrong folder used.
he: התיקייה שבשימוש שגויה.

en: Internal phone error.
he: שגיאת טלפון פנימית.

en: Error writing file to disk.
he: שגיאה בכתיבת הקובץ לכונן.

en: No such section exists.
he: לא קיים אגף כזה.

en: Using default values.
he: נעשה שימוש בערכי ברירת המחדל.

en: Corrupted data returned by phone.
he: הוחזרו נתונים שגויים מהטלפון.

en: Bad feature string in configuration.
he: מחרוזת התכונה שהוגדרה היא שגויה.

en: Desired functionality has been disabled on compile time.
he: התכונה המבוקשת נוטרלה בזמן ההידור.

en: Bluetooth configuration requires channel option.
he: תצורת ה־Bluetooth דורשת אפשרות ערוץ.

en: Service is not running.
he: השירות אינו פעיל.

en: Service configuration is missing.
he: תצורת השירות חסרה.

en: Command rejected because device was busy. Wait and restart.
he: הפקודה נדחתה כיוון שההתקן היה עסוק. יש להמתין ולהפעיל מחדש.

en: Could not connect to the server.
he: לא ניתן להתחבר אל השרת.

en: Could not resolve the host name.
he: לא ניתן לפתור את שם המארח.

en: Failed to get SMSC number from phone.
he: לא ניתן לקבל את מספר מרכז ההודעות (SMSC) מהטלפון.

en: Operation aborted.
he: הפעולה בוטלה.

en: Installation data not found, please consult debug log and/or documentation for more details.
he: נתוני ההתקנה לא נמצאו, נא לפנות אל יומן ניפוי השגיאות ו/או לתיעוד לקבלת פרטים נוספים.

en: Entry is read only.
he: הרשומה היא לקריאה בלבד.

en: Network error.
he: שגיאת רשת.

en: Invalid database version.
he: גרסת מסד הנתונים שגויה.

en: Failed to initialize DB driver.
he: טעינת מנהל התקן מסד הנתונים נכשלה.

en: Failed to configure DB driver.
he: הגדרת מנהל התקן מסד הנתונים נכשלה.

en: Failed to connect to database.
he: ההתחברות למסד הנתונים נכשלה.

en: Database connection timeout.
he: החיבור למסד הנתונים פג.

en: Error in executing SQL query.
he: שגיאה בהפעלת שאילתת ה־SQL.

en: The type of memory is not available or has been disabled.
he: סוג הזיכרון אינו זמין או שהושבת.

en: The operation cannot be performed.
he: לא ניתן לבצע את הפעולה.

en: Unknown error description.
he: תיאור השגיאה אינו ידוע.

en: Templates
he: תבניות

en: Personal
he: אישי

en: Car
he: רכב

en: Headset
he: אוזניה

en: General
he: כללי

en: Silent
he: שקט

en: Discreet
he: חשאי

en: Loud
he: צליל חזק

en: My style
he: הסגנון שלי

en: Inbox
he: דואר נכנס

en: Sent items
he: פריטים שנשלחו

en: Saved items
he: פריטים שנשמרו

en: Family
he: משפחה

en: VIP
he: אח"מים

en: Friends
he: חברים

en: Colleagues
he: שותפים לעבודה

en: Other
he: אחר

en: Meeting
he: פגישה

en: Outdoor
he: מחוץ למבנה

en: Pager
he: זימונית

en: Outbox
he: דואר יוצא
