libgammu 1.22.93 - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: No error.
hu: Rendben.

en: Error opening device. Unknown, busy or no permissions.
hu: Hiba az eszköz megnyitásakor. Ismeretlen, foglalt, vagy tiltott.

en: Error opening device, it is locked.
hu: Az eszköz nem nyitható meg, mert zárolt.

en: Error opening device, it doesn't exist.
hu: Az eszköz nem nyitható meg, mert nem létezik.

en: Error opening device. No required driver in operating system.
hu: Az eszköz nem nyitható meg, mert nincs hozzá megfelelő illesztőprogram.

en: Error opening device. Some hardware not connected/wrongly configured.
hu: Az eszköz nem nyitható meg, mert a hardver nincs csatlakoztatva, vagy rosszul van konfigurálva.

en: Error during reading from the device.
hu: Hiba az eszköz olvasásakor.

en: Can't set parity on the device.
hu: Nem sikerült beállítani az eszköz paritását.

en: Other
hu: Egyéb
